رژگونه

 

چگونه با رژگونه زیبا تر شوییم.

رژگونه می تواند بهترین ابزار برای زیبایی و یا بزرگ ترین دشمن زیبایی شما باشد. همه این حالت ها بستگی به نحوه ی استفاده از رژگونه دارد.اگر پس از مصرف رژگونه خطوطی از رنگ  روی چهره ی خود می بینید نیازمند محو کردن بیشتر رنگ بر روی چهره هستید و یا از رژگونه بیش از حد استفاده کرده اید.

  • لبخند بزنید وسپس برآمدگی بوجود آماده روی گونه هایتان را رژگونه بمالید.این شکل به مراتب طبیعی تر از کشیدن نوارهای بلندی در دو طرف چهره است. از رژگونه نباید به صورت یک طرح مشخص استفاده کنید.

توجه کنید : راه دیگر یافتن محل درست رژگونه این است که برای چند ثانیه سر خود را پایین ببرید سپس آن را بالا  بیاورید به راحتی جایی که باید رژگونه بمالید مشخص کنید.

 

توجه کنید : اگر می خواهید استخوان گونه ی شما برجسته تر به نظر برسد ازپودر صورت که چهار درجه تیره تر از رنگ پوست طبیعی شماست استفاده کنید. این پودر را زیر استخوان گونه بمالید.

  • از کرم های رژگونه باید قبل از پودر استفاده کنید.

توجه کنید : از پودر برنزه به عنوان رژگونه استفاده کنید تا ظاهری طبیعی و سالم به شما دهد.

  • بهتر است رژگونه ی خود را با رژلبتان هماهنگ کنید اما رنگی را با رنگ طبیعی بدن اصلا همخوانی نداشته باشد انتخاب نکنید.
  • هیچ گاه از پودر رژگونه بر روی پوست تازه شسته  شده استفاده نکنید. در این صورت رژگونه روی پوست به صورت لک جلوه می کند.
  • هیچ وقت رژگونه را تا خط چشم و پایین تر از نوک بینی امتداد ندهید. رژگونه ای که خیلی پهن شده باشد غیر طبیعی به نظر می رسد و چهره را پیر نشان می دهد.

توجه کنید : برای جلوه ای طبیعی ، ابتدا یک قلم مو را در رژگونه و سپس در پودر فرو ببرید و روی تمام قسمت های چهره به ویژه پیشانی ، بینی و چانه بمالید.

توجه کنید : رژگونه می تواند به چشمان شما درخشندگی رویایی بدهد.شما می توانید از هر رنگی  بدین منظور استفاده کنید به جز صورتی روشن از قلم موی کوچکی استفاده کنید و تمام قسمت های پلک را رژگونه بمالید.

فرستادن دیدگاه


لطفا جای خالی را کامل کنید. *